• Ara: +90 555 707 0852
  • Email: info@gokhanyaba.com
  • Çalışma Saatleri: 08:00-17:00

Her mekan kendi tarzını yansıtmalı

Projeler

Konut | Rezidans Tasarım

Mimarlık tasarım sürecinde en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş tasarımlar sizinle özelleşiyor. Özgün ve dinamik mimarlığı benimseyen Yaba Mimarlık, konut ve rezidans projelerine farklı bir bakış açısıyla yaklaşıyor.

Daha fazla

Ticari Mekan | Ofis Tasarım

Çalışma saatleri hayatınızın büyük bir bölümünü kaplıyor. Hem rahatlatan, hem de tarzınızı yansıtabileceğiniz dekorasyon fikirleri için profosyonel mekan çözüm ekibimiz sizinle iletişime geçsin.

Daha Fazla

Cafe | Restoran Tasarım

Pek çok kişi hayatının bir döneminde kafe veya restoran açmanın hayalini kurar. İşletmecilik veya mekan sahibi olmak eğlenceli, gibi görünse de rekabetin hızla arttığı dünyada tüm detaylar özenle oluşturulmalıdır

Daha Fazla
mimar kayseri gökhan yaba

Keşif

Mekanın en uygun tasarımı için röleve alınır. Mekanın durumuna göre ölçeklendirme, gerekirse 3 boyutlu tarama cihazlarıyla mekan dijital ortama aktarılır.

Araştırma

Ölçeklendirme yapıldıktan sonra dev bir kütüphane araştırması yapılır. Konsept projelerin gerçeğe dönüştürülmesi asıl hedeftir.

Fikir | Proje

Mekanın her santimetrekaresi için farklı senaryolar yazılır. Sirkülasyon alanındaki hem tekil, hem çoğul kullanıcılar için en uygun fikir üzerinde yoğunlaşılır.

Çizim | Projelendirme

Eskiz aşamasından proje aşamasına geçilerek fikir ve senaryoların ortak bir payda da buluşması sağlanır.

İnşaat | Tadilat

Projenin, mekanla buluşması aşamasıdır. Her detay; hem kullanışlı, hem de sağlam zeminler oluşturmak için dikkatle üretilir.

Teslim

Mekanın kalitesi, kullanışlı oluşu ve müşteri memnuniyeti Yaba Mimarlık için öncelikli hedeftir. Üretilmiş olan mekan, yeni kullanıcıları için teslim edilir.

Mimari Tasarım Teklifi

Her mekan istediği projeyi biraz olsun fısıldar. Yaba Mimarlık, her mekanın ölçeğine göre keşif süreciyle başlar işine.

Mekan ölçeği değerlendirildikten sonra kullanım amacına göre mekan analiz edilmeye başlanır.

Tüm bunların ışığında özel bir araştırma süreciyle birlikte mimarlık tasarım teklifimizin temelini oluşturacak senaryolar hazırlanır.

Daha Fazla

kayseri mimar gökhan yaba
Mekanlarınız

tarzını yansıtsın

farklılığını hissettirsin

kalitesini göstersin

hayatınızı güzelleştirsin