Kamu Yapıları Tasarımı

Kamu Yapıları Tasarımı Çeşitlilik içermelidir. Bu çeşitlilik bir çok şekilde sınıflandırılabilir. Ama bunlardan en önemlileri üç ana başlıkla sınıflandırılabilir. Bu ana başlıklar ekonomik, sosyal ve yöresel farklılıklara yaklaşım olarak değerlendirilir. Yani kamu yapıları, yaşamsal farklılıkların her birine eşit mesafede yaklaşabilen yapı nitelikte olmalıdır.

Topluımun büyük bölümüne hizmet vermek için tasarlanan bu yapılar elbette ki hitap ettiği kesimle ilişkilendirilecektir. Fakat eğer bu ilişki geçirgen bir kabuk gibi davranmazsa o zaman yapı ömrü kullanılabilirlik açısından kısalmış olur. Kamu yapıları, her dönemin ihtiyacını ve her dönemin insanını içinde barındırabilecek ve geçmişten bugüne şeffaf bir özellik taşıması gerekir.

Teknolojinin değişim ve gelişim ivmesinin maksimum seviyede olduğu günümüzde, bu teknolojiyle barışık yapılar yapılması gerekmektedir. Kamu yaıları dönemin ihtiyaçlarının geleceğin ihtiyaçlarıyla birleştirilmesi tasarım motivasyonunu oluşturmalıdır.

Hazkkımızda

Sürekli yenilenerek sizlere daha iyi hizmet verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Gelişen sektöre sürekli uyum sağlamak, sektörün gelişmesi için katkıda bulunmaya çalışmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Mimarlık|İçmimarlık


Kayseri merkezli hizmet vermekte olan Gökhan Yaba Mimarlık 'GYA' size daha iyi hizmet verebilmek, sizinle daha çok empati kurabilmek için her geçen gün var gücüyle çalışmaktadır.
Bize Ulaşın
Kayseri, Türkiye Phone:+90 555 707 0852 Email:info@gokhanyaba.com Web:www.gokhanyaba.com
ABOUT US
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni


We are team based on Brookylin. Our expertise on Interior Design. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.
Kategoriler