22
Ağu

Mimari Tasarım Teklifi

Her mekan istediği projeyi biraz olsun fısıldar. GYA Mimarlık | İç Mimarlık, o fisiıltıyla başlar işine. Önce fısıltıyı dinler. Daha sonra her mekanın ölçeğine göre keşif süreci başlar.Mekan ölçeği değerlendirildikten sonra kullanım amacına göre mekan analiz edilmeye başlanır.Tüm bunların ışığında özel bir araştırma süreciyle birlikte mimari tasarım teklifimizin temelini oluşturacak senaryolar hazırlanır.

GYA faklı ölçeklerde mimari proje ve uygulama hizmetleri veren ve disiplinler arası çalışmanın gücüne inanan Kayseri merkezli bir mimarlık ofisidir. Tasarımdan uygulamaya kadar nitelikli hizmet için çalışan GYA, alanında uzman uygulama ekipleriyle çalışarak projelendirme aşamasında alınan kararların birebir ve kaliteli işçilikle sahaya aktarılmasını sağlar.

Kayseri’de Mimar Gökhan Yaba Mimarlık | İç Mimarlık Ofisi olarak, konut projelerinin yanı sıra ticari projelerimizde de anahtar teslim hizmet vermekteyiz. Gökhan Yaba Mimarlık, müşterilerinin talebi doğrultusunda, kendi tarzını ve birikimlerini de öne sürerek ortak bir mekan ortaya çıkarıyor. fonksiyonellik ve estetik kriterleri bir arada kullanmaya özen gösteren Mimar Gökhan Yaba; konut, villa, ofis, otel, diş kliniği tasarımı gibi birçok alanda çalışmalarına ekibi ile birlikte devam etmektedir.

Tamamen farklı ve özel bakış açısıyla;

Bütün projelerde başlagıcından bitişine kadar özenli bir çalışma yürütülür. Gökhan Yaba Mimarlık olarak, büyük ölçekli ve ya küçük ölçekli proje ayırt etmeksizin her ayrıntısı ile özenle tasarlıyoruz. Santimetrekarelerle tasarlıyor ve en uygun ve özel detaylarla uygulamaya geçirilmesini sağlıyoruz.