Rezidans|Villa Tasarımı

içmimar ve mimari tasarım sürecinde en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş tasarımlar sizinle özelleşiyor. Kayseri’de içmimar ve mimarlık adına özgün ve dinamik mimarlığı benimseyen GYA mimarlık, konut ve rezidans projelerine farklı bir bakış açısıyla yaklaşıyor.

Yaşam alanı tasarlanırken izlenilen yollar

Konut ve rezidans ve villa tasarımında dikkat edilmesi gereken bir takım önemli noktalar vardır. Bunların başında kullanılabilirlik gelmektedir. Sizin için seçilen malzeme kalitesi kullanım süresi ile doğru orantılıdır. Tadilat işleri içerisinde yaşarken gerçekten zaman alan ve yaşam kalitenizi olumsuz yönde etkileyen bir durumdur. Bu sebeple tadilatı ya en başında ya da sizin için en uygun sürede kısa bir şekilde bitirmek oldukca önemlidir. Kayseri’de içmimar ve mimarlık hizmetleri vermetke olan GYA bunun farkında olduğu için size daha kaliteli hizmeti hızlı bir şekilde vermeye çalışmaktadır.

İkinci dikkat edilmesi gereken durumsa görsel kalitedir. Kullanışlı ve görsel zenginliği olan bir proje, ki bu kişiden kişiye değişiklik gösterdiği için şahsa özel tasarımla mümkündür, doğru tasarımı oluşturur.

Tasarıma nasıl başlanır

Kayseri’de iç mimar hizmeti almak istediğinizde, öncelikli olarak katalog karıştırmış ve google vasıtasıyla dekorasyon önerileri almışınızdır. Tabiki bu gerçekten doğru bir adımdır. İç mimar kendi sevdiğini size kabul ettiren kişi değildir. İçmimar kendi tecrübesi ve bildiklerini sizin hoşunuza giden tarzla birleştiren kişidir. doğru mimarlık ve içmimarlık hizmeti bu şekilde olur. Siz araştırmanızla ne istediğiniz hakkında ufak tefek fikirler edinirsiniz ve bunu en güzel sonuca mimarlarla çalışarak ulaştırırsınız.

Malzeme seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Fiyat, kalite ve görsellik gibi üç temel kavram konsept tasarım seçimlerinizi sonuca ulaştırmak için kullanılır. Belirli bir bütçe dahilinde, tasarım yapılacak daire, ofis, mağaza vb. için bu üç temel kavram kullanılarak ana tasarım fikirleri ışığında malzeme ve uygulama seçimleri yapılır.